top of page
Office Desk

Keressük új Kollégánkat!

Mérnök üzletkötő (értékesítő)

Hidraulikus alkatrészek, egységek értékesítésére, gyakorlattal rendelkező munkatársat keresünk csapatunkba.

Feladatai:

  • Mobil hidraulika rendszerek, alkatrészek (szivattyúk, szelepek, munkahengerek, rendszer alkatrészek, stb.), valamint szervizszolgáltatások értékesítése

  • kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel

  • új ügyfelek, projektek felkutatása

  • árajánlatok adása

  • elnyert projektek végig vitele (beszerzés, műhelytámogatás, egyeztetések, számlázás, stb.)

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség

  • műszaki (lehetőleg járműgépész) ismeretek

  • tapasztalat műszaki termékek kereskedelmében

  • használható középfokú angol nyelvtudás

  • B kategóriás jogosítvány

  • jó kommunikációs készség

  • proaktiv személyiség, csapatszellem

Amit kínálunk:

  • nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, családias cég

  • kiváló munkakörülmények

  • képzési lehetőségek, nemzetközi kereskedelmi tapasztalatok

  • versenyképes, teljesen hivatalos fizetés

  • cafeteria

  • munkavégzéshez szükséges eszközök (számítógép, mobiltelefon, stb.)

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal várjuk az a.godzsak@mph.hu vagy info@mph.hu email címre.

bottom of page